0 312 426 79 33

”Cinsel eylem insanlara ne kötülük etti ki kimse utanmadan söz edemiyor ondan, ciddi ve edepli konuşmalarda yer verilmiyor ona?

Yoksa onun sözünü ağzımızda ne kadar az harcarsak düşüncesi kafamızda o kadar büyütmememizi mi sağlıyor?

Suskun dokunulmazlığın içine kapamışız bu eylemi.

Adalet dokunmayı, bakmayı suç sayıyor bu suçluya! ”

Montaigne

Cinsel danışmanlık, organik cinsel hayatlarıyla ilgili  problem ve endişeleri olan bireylere ve çiftlere sunulan danışmanlıktır. Orgazm olamama, sertleşme sorunu, erken boşalma, ereksiyonu devam ettirmekte güçlük çekme, acı çekme, vajinismus, cinsel soğukluk gibi problemler çalışılır.

Cinsel sorunlar hayatı olumsuz etkileyebilmektedir. Bazen bu sorunların hiç çözülemeyeceği düşünülebilir, tamamen yabancı biriyle cinsel problemleri konuşmak size zor görünebilir. Ancak cinsel danışmalık yapan danışmanlar gelen danışanın işini kolaylaştırmak adına iyi eğitim almışlardır. Yaygın düşünce tarzının aksine bu konuda uzman kişilerce verilen danışmanlıkta cinsel sorunlardan kurtulmak mümkündür.

Cinsel danışmanlıkta, gerekli görüldüğü taktirde doktora yönlendirilip multidisipliner çalışma yapılabilir. Danışmanlık süresince, broşürler, eğitim videoları, okuma listeleri gibi belge, döküman ve kayıt paylaşımı yapılmaktadır.

Cinsel hayatınızdan memnun değilseniz cinsel danışmanlık tam da ihtiyacınız olan bir danışmanlık olabilir.