Yaşantısal Gruplar

İçinde bulunduğunuz duruma ya da geçmiş yaşantılarınıza her zaman durduğunuz yerden değil, farklı bakış açısıyla bakmak ister misiniz? Kendinizi daha iyi anlamak, daha iyi tanımak, başkalarını anlamak, ilişkilerinizi yeniden yapılandırmak, ifade edemediğiniz duygu ve düşüncelerinizi açığa çıkarmak, yeni çözüm yolları keşfetmek, sorunlarınızla baş edebilme becerilerinizi geliştirmek, kendinize koyduğunuz engellerden kurtularak daha esnek, daha yaratıcı, daha üretken, daha başarılı olmak, kendinizi büyütmek, spontanlığınızı arttırmak ister misiniz?

Gönüllülük ve gizlilik temel ilkesiyle yaşantı grubumuza katılarak içgörü kazanıp, algılarınızı değiştirip kişisel gelişiminizi sağlayabilirsiniz. Yaşantı grubu, kendini ve başkalarını kabul, bireyin değerli olduğu temel inancı, üyelerin duygu, değer ve tutumlarının çalışıldığı, davranışsal değişmenin gerçekleşmesinin çabalandığı terapötik bir süreçtir. Yaşantı grubu, bitirilmemiş işlerinizi bitirmek için sağlanan bir fırsattır.

Yaşantı gruplarımız 8-14 kişilik gruplar ile haftada 2 saatlik oturumlar şeklinde yürütülmektedir. Grupta uzman bir grup lideri ve grup üyeleri bulunur. Grup lideri üyelerin söylemlerini zihinsel, duygusal ve sosyal etkileşimlerde bulunmaları üzerine zemin hazırlar. Yaşantı gruplarımıza katılmak için merkezimizi arayabilirsiniz.

Siz de yaşantı grubumuza katılın; gerçeği yeniden keşfedin, kendinizle ilgili farkındalığınızı arttırın.